تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - وکیل مسی: باز هم تأکید می کنم که لئو بیگناه است
ستاره آبی و اناری ها و پدرش باید روز 17 دسامبر در دادگاه حاضر شوند تا به اتهامات شان در مورد فرار مالیاتی 4 میلیون یورو پاسخ بدهند.

ادامه خبر در ادامه مطلب...

آنخل خوارس، وکیل لیونل مسی، بار دیگر تاکید کرد که این ستاره آرژانتینی در رابطه با اتهام فرار مالیاتی، کاملا بی گناه است.

ستاره آبی و اناری ها و پدرش باید روز 17 دسامبر در دادگاه حاضر شوند تا به اتهامات شان در مورد فرار مالیاتی 4 میلیون یورو پاسخ بدهند.

مقامات مالیاتی اسپانیا مسی و پدرش را متهم کرده اند که در فاصله بین سال های 2006 تا 2009، مبلغ 4 میلیون یورو از مالیات حق فروش عکس های کاپیتان تیم ملی آرژانتین را نپرداخته اند. به تازگی شایعاتی منتشر شد که براساس آن، مسی با دادگاه به توافق رسید تا با پرداخت 15 میلیون یورو، این پرونده مختومه شود اما هر دو طرف این داستان را رد کردند.

خوارس که وکیل مسی در این پرونده است، در گفتگو با بخش اسپانیایی سایت گل گفت:" این داستان هایی که منتشر شده، صحت ندارد.

هیچ کس نمی تواند چنین چیزهایی را تایید کند. من به خاطر موکلم نمی توانم به هیچ سوالی پاسخ بدهم اما ما همچنان معتقدیم که او کاملا بی گناه است. این نظری است که هرگز تغییر نمی کند."

براساس گزارش ها، مسی برای جلوگیری از حضورش در دادگاه، دو ماه زمان دارد اما خوارس اعلام کرد که این پرونده در مدتی کوتاه، پیشرفتی نخواهد داشت.

" آخرین، مشخص شدن زمان دادگاهاست و در حال حاضر هیچ پیشرفتی نداشته است."

اولین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان روز 17 سپتامبر برگزار خواهد شد و ممکن است به همین دلیل زمان دادگاه تغییر کند.طبقه بندی: بارسلونا، 

تاریخ : شنبه 8 تیر 1392 | 10:58 ق.ظ | نویسنده : Sina EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.