تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - اسپانیا و چهارمین فینال در پنج سال اخیر
آلمان، هنلد و ایتالیا قربانیان اخیر تیم ملی اسپانیا در سه فینال گذشته این تیم در5 سال اخیر بوده اند.

ادامه خبر در ادامه مطلب...

تیم ملی اسپانیا روز یکشنبه در فینال جام کنفدراسیون ها در ورزشگاه ماراکانای ریودوژانیرو مقابل برزیل به میدان خواهد رفت و این فینال، چهارمین فینال ماتادورها در 5 سال اخیر خواهد بود.

آنها بعد از غلبه بر ایتالیا در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها ودرضربات پنالتی بلیط صعود به فینال را به دست آوردند تا در فینال این تورنمنت مقابل میزبان به میدان بروند. از سوی دیگر میدان هم برزیل که در تمام بازیهایش دراین تورنمنت به پیروزی رسیده، بعد از کسب یک برد مقابل اروگوئه مجوز حضور در فینال را کسب کرد.

روزهای پرافتخار فوتبال اسپانیا از یورو2008 شروع شد؛ آنها درفینال آن تورنمنت موفق شدند تا به لطف تک گل فرناندو تورس با نتیجه 0-1 از سد آلمان عبور کرده و قهرمان این تورنمنت شد. درآن تورنمنت لوئیس آراگونس هدایت ماتادورها را برعهده داشت.

بعد از آن نوبت به جام کنفدراسیون های سال 2009 رسید که اسپانیا در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 0-2 مغلوب آمریکا شد و نتوانست به فینال راه یابد. یک سال بعد در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، ماتادورها توانستند در بازی فینال با نتیجه 0-1 از سد هلند عبور کنند و گل طلایی اینیستا در دقیقه 116 بازی جام را از آن ماتادورها نمود تا روزهای طلایی فوتبال اسپانیا ادامه یابد.

درنهایت نوبت به رقابت های یورو2012 رسید. در فینال این تورنمنت، تیم ملی اسپانیا توانست تا با نتیجه 0-4 از سد ایتالیا عبور کند و گلهای اسپانیا را سیلوا، آلبا، تورس و ماتا به ثمر رساندند تا یک قهرمانی دیگر برای اسپانیا به دست بیاید.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا اسپانیا در فینال جام کنفدراسیون ها از سد برزیل عبور کرده و یک قهرمانی دیگر به دست بیاورد یا خیر
طبقه بندی: جام کنفدراسیون ها،  تیم ملی اسپانیا، 

تاریخ : جمعه 7 تیر 1392 | 02:45 ب.ظ | نویسنده : Sina EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.