تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - بوفون: ما از اسپانیا ضعیف تر نیستیم
شاگردان پراندلی سال گذشته و در فینال یورو 2014، با نتیجه 4-0 مغلوب ماتادورها شدند اما بوفون معتقد است فاصله کیفی دو تیم به اندازه ای که بعضی ها فکر می کنند، نیست.ادامه خبر در ادامه مطلب...


جان لوئیجی بوفون،کاپیتان تیم ملی ایتالیا، معتقد است که تیمش می تواند در دیدار نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها مقابل اسپانیا به پیروزی برسد.

شاگردان پراندلی سال گذشته و در فینال یورو 2014، با نتیجه 4-0 مغلوب ماتادورها شدند و اگرچه لا روخا مدعی اصلی قهرمانی در رقابت های امسال جام کنفدراسیون ها نیز هست اما بوفون معتقد است فاصله کیفی دو تیم به اندازه ای که بعضی ها فکر می کنند، نیست.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" امیدوارم بتوانیم امشب یک نتیجه غافلگیر کننده کسب کنیم. ما می خواهیم مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا عملکرد خوبی داشته باشیم.

ما می خواهیم نشان دهیم که فاصله بین ما و اسپانیا به اندازه ای که فینال سال قبل نشان داد، نیست. ما از آنها ضعیف تر نیستیم."

هرچند بوفون معتقد است که تیمش از کیفیت لازم برای پیروزی مقابل اسپانیا برخوردار است اما برای تیم حریف نیز احترام زیادی قائل است.

" از زمان قهرمانی در یورو 2008، اسپانیا موفقیت های پیاپی فوق العاده ای کسب کرده است.

حتی اگر آنها در آن سال به قهرمانی نمی رسیدند، می توانستند جام جهانی 2010 و یورو 2012 را فتح کنند زیرا بازیکنان آنها اعتماد به نفس زیادی دارند؛ ضمن اینکه از کیفیت بالایی نیز برخوردارند."

خط دفاعی تیم ایتالیا در دیدارهای مرحله گروهی عملکرد چندان خوبی نداشت و بوفون امیدوار است که بتوانند در دیدار امشب عملکرد بهتری ارائه بدهند.

" من کسی نیستم که بخواهم خودم را پشت بقیه پنهان کنم. تردیدی نیست که می توانستم مقابل برزیل عملکرد بهتری داشته باشم. اگرچه واکنش خوب هم داشتم. هرچند می دانم که در مورد دروازه بان ها همیشه تاکید روی اشتباهات و عدم تمرکز است."
طبقه بندی: جام کنفدراسیون ها، 

تاریخ : پنجشنبه 6 تیر 1392 | 09:05 ب.ظ | نویسنده : Sina EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.