تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - نیمه نهایی بدون ماریو
آتزوری در حالی از مرحله نیمه هایی جام کنفدراسیون های 2013 به مصاف اسپانیا قهرمان جهان می رود که دو ستاره کلیدی اش پیرلو و بالوتلی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.ادامه خبر در ادامه مطلب...
اسپانیا در شرایطی پا به میدان می گذارد که امیدوارست نتیجه فینال یورو 2012 را بار دیگر برابر ایتالیا این بار در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها تکرار کند.

با وجود اینکه دل بوسکه در این رقابت ها از سه دروازه بان خود استفاده کرده انتظار می رود تا در این بازی حساس ایکر کاسیاس از ابتدا در درون دروازه قرار بگیرد در حالی که حضور سولدادو و سسک فابرگاس بعد از دست دادن تمرینات هنوز مشخص نیست.

در خط حمله به احتمال فراوان از فرناندو تورس از ابتدا به جای مهاجم والنسا استفاده می شود در حالی که خوآن ماتا و سیلوا برای اینکه به جای ستاره بارسلونا در ترکیب اصلی قرار بگیرند با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

در عین حال انتظار می رود تا به دنبال مصدومیت ماریو بالوتلی و ایگناتسیو آباته در حال حاضر چزاره پراندلی برای این بازی از دفاع سه نفره استفاده کند با توجه به این موضوع که ظاهرا این دو بازیکن نمی تواند در این رقابت ها دیگر به میدان بروند.

بنابراین آلبرتو جیلاردینیو در نوک خط حمله قرار می گیرد در حالی که دانیه له دروسی و پیرلو محرومیت شان به پایان رسیده هر چند که پیرلو مصدوم و به این بازی نمی رسد که نبود او می تواند به قلب خط میانی آتزوی آسیب بزند.کریستین ماجو و امانوئل جاکرینی به عنوان دو بال کناری هر سه دفاع اصلی ملی پوش باشگاه یوونتوس را پوشش خواهند دادطبقه بندی: جام کنفدراسیون ها، 

تاریخ : پنجشنبه 6 تیر 1392 | 12:38 ب.ظ | نویسنده : Sina EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.