تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - دل بوسکه: شماره یک ما همچنان کاسیاس است
هرچند در دو دیدار اخیر مقابل تاهیتی و نیجریه، دل بوسکه از والدس و رینا استفاده کرد اما تاکید کرد که کاسیاس در دیدارهای پیش رو انتخاب اولش خواهد بود.

ادامه خبر در ادامه مطلب...

ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، در آستانه دیدار تیمش مقابل ایتالیا در نیمه نهایی رقابت های جام کنفدراسیون ها، بار دیگر تاکید کرد که ایکر کاسیاس گزینه اولش برای درون دروازه لا روخاست.

این دروازه بان باتجربه بیشتر هفته های فصل اخیر را به دلیل اختلاف با مورینیو نیمکت نشین شد اما در رقابت های جام کنفدراسیون ها در دیدار مقابل اروگوئه در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت.

هرچند در دو دیدار اخیر مقابل تاهیتی و نیجریه، دل بوسکه از والدس و رینا استفاده کرد اما تاکید کرد که کاسیاس در دیدارهای پیش رو انتخاب اولش خواهد بود.

او در گفتگو با آ.اس گفت:" آمار موجود است و همه می توانند آن را ببینند. کاسیاس بیش از 140 بازی برای ما انجام داد. فکر می کنم رینا 27 بازی ملی دارد.

هرچند همه دروازه بان های ما فوق العاده هستند اما شماره 1 ما کاسیاس است.

اگر می خواهید بدانید که احتمال بازی کردن چه کسی بیشتر است، باید بگویم کاسیاس. اما همه دروازه بان های ما عالی هستند و همه شرایط بازی کردن را دارند."

دل بوسکه همچنین فاش کرد که بعد از دیدار فینال یورو 2012، ژاوی قصد داشت از بازی های ملی خداحافظی کند.

" ژاوی در آن زمان کمی خسته و ناراحت بود. ما با هم صحبت کردیم اما هرگز تصمیمش جدی نبود. ژاوی یکی از لیدرهای ما در زمین است؛ کس یکه می تواند ضرباهنگ بازی را تنظیم کند و تیم را به جلو ببرد."

در صورتی که اسپانیا مقابل ایتالیا به پیروزی برسد، احتمالا در فینال با برزیل روبرو شود و دل بوسکه تاکید کرد که عبور از خط دفاعی سلسائو کار آسانی نخواهد بود.

" برزیل بازیکنان فوق العاده ای مانند مارسلو، داوید لوئیس، تیاگو سیلوا و دنی آلوس دارد. آۀوس بازیکن بزرگی است که بازی های بسیار خوبی برای بارسا انجام داده است."طبقه بندی: تیم ملی اسپانیا،  جام کنفدراسیون ها، 

تاریخ : سه شنبه 4 تیر 1392 | 11:26 ب.ظ | نویسنده : Sina EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.