تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - تورس: در این تیم همیشه برای همه بازیکنان زمان هست
ستاره اسپانیایی دقایقی بعد از ورودش در بازی با نیجریه به گل رسید.

ادامه خبر در ادامه مطلب...

فرناندو تورس،یکی از گلزنان برتر تیم ملی اسپانیاست؛ او شاید در طول سالهای اخیر هرگز نتوانسته در چلسی یک گلزن تمام عیار باشد ولی با درخشش در جام کنفدراسیون ها نشان داده که در عرصه ملی هنوز هم گلزن خوبی است.
ال نینیو بعد از درخشش در بازی با تاهیتی ، در بازی یکشنبه شب تیمش نیجریه هم در نیمه دوم بازی به جای روبرتو سولدادو وارد زمین شد و تنها دقایقی بعد از ورودش به میدان موفق به گلزنی شد تا آمار گلهایش در این تورنمنت را افزایش داده باشد.تورس در پایان بازی های مرحله گروهی جام کنفدراسیون ها با زدن 5 گل ، صدرنشین جدول گلزنان برتر این تورنمنت است و آبل ارناندس که در بازی با تاهیتی در ترکیب تیمش به میدان رفت با 4 گل در رده دوم است. داوید ویا،لوئیس سوارس ، نیمار و خاویر ارناندس هم هریک با 3 گل در رده های بعدی قرار دارند.
در پایان این مسابقه فرناندو تورس در میکسد زون شرکت کرد و در گفت وگو با خبرنگاران، از شادی اش به خاطر گلزنی دراین بازی صحبت کرد.
تورس در آنالیز این بازی گفت:« من این شانس را داشتم که بازی را 0-2 کنم. در نیمه اول ما فرصت های متعددی داشتیم و در ابتدای نیمه دوم به نظر می رسید که کنترل بازی را از دست داده ایم ولی فکر می کنم که تیم ما به زمان نیاز داشت تا به گل دوم برسد و در نهایت توانستیم کار حریف را تمام کنیم.»
ال نینیو در مورد گرما و رطوبت هوا هم صحبت کرد و گفت:«قطعا هم تیمی هایمان که از ابتدا در ترکیب تیم قرار داشتند، حتما خسته شده اند.کار حتما سخت و پیچیده بوده است. ما بازیکنانی که کمتر بازی کرده ایم، کمتر خستگی را حس کردیم. البته ما طراوت و قبراقی همیشگی را نداشته ایم.»
بخش پایانی صحبت های تورس درمورد فرصت هایی است که دراختیار 23 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی اسپانیا برای حضور در زمین مسابقه قرار می گیرد.او دراین باره گفت:« وارد زمین می شوی و اولین توپی که به پایت می خورد، تبدیل به گل می شود. خب قطعا راضی و خوشحال می شوی. فکر می کنم که ما در ابتدای تورنمنت هم گفتیم که دراین تیم برای همه بازیکنان فرصت بازی کردن هست تا همه بازیکنان بتوانند در ترکیب تیم به میدان رفته و از لحظاتی که دراختیارشان قرار می گیرد بهره ببرند.مطمئنم که جوردی، آندرس، اینیستا، فرقی نمی کند از این لحظات بهترین بهره را برده اند. وقتی روی نیمکت ذخیره ها هستی و به بازیکنانی که در زمین هستند نگاه می کنی با خودت می گویی:« چه من بازی کنم چه نکنم»، اوضاع به همین ترتیب است.طبقه بندی: تیم ملی اسپانیا،  جام کنفدراسیون ها، 

تاریخ : سه شنبه 4 تیر 1392 | 02:17 ب.ظ | نویسنده : Sina EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.