تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - اینیستا: نیمار یک استعداد خالص است
این ملی پوش اسپانیایی از نمایش هایی که نیمار تاکنون داشته، خوشحال است و مطمئن است که او و مسی می توانند در کنار هم نمایش های خوبی داشته باشند.

ادامه خبر در ادامه مطلب...

آندرس اینیستا، ستاره خط میانی بارسا، از اینکه فصل آینده در کنار نیمار، ستاره جوان فوتبال برزیلی بازی خواهد کرد، خوشحال است.

این ملی پوش اسپانیایی از نمایش هایی که نیمار تاکنون داشته، خوشحال است و مطمئن است که او و مسی می توانند در کنار هم نمایش های خوبی داشته باشند.

او به خبرنگاران گفت:" نیمار یک استعداد خالص است و تکنیک فوق العاده ای دارد. او خریدی بسیار عالی است. او بسیار جوان است. ما تلاش می کنیم تا او خیلی زود در تیم جا بیفتد. فکر نمی کنم موضوع پیچیده ای بین نیمار و مسی وجود داشته باشد."

بارسا علی رغم قهرمانی در لالیگا با 100 امتیاز، نتوانست در چمپیونزلیگ و کوپا دل ری به توفیقی دست یابد. با این وجود، اینیستا معتقد است که تیمش فصل موفقی را پشت سر گذاشت.

" وقتی قهرمان می شوید، نمی توان گفت فصل متوسط یا بدی داشتید. ما شرایط پیچیده ای داشتیم و مسائل احساسی اهمیت بیشتری داشت.

درست است که ما در نیمه نهایی چمپیونزلیگ شکست خوردیم اما باید یاد بگیریم که در چه مواردی باید بهتر شویم.

تیم اعتماد به نفس و اعتبار بیشتری به دست آورد. تیم بزرگی مانند رئال در تعقیب ما بود اما ما هیچ شانسی به آنها ندادیم. ما 100 امتیاز به دست آوردیم؛ رکوردی که اگر جاه طلبی مان را از دست می دادیم، نمی توانستیم به آن برسیم.

تنها هدف من به عنوان یک بازیکن، بهتر شدن است. فکر می کنم به این هدف رسیده ام. احساس خیلی خوبی دارم و می توانم بیش از پیش به تیم کمک کنم."

او همچنین در مورد تاثیر غیبت تیتو ویلانووا در چند هفته از رقابت های فصل اخیر گفت:" بیماری تیتو خیلی سخت بود. من یکی از بازیکنانی هستم که معتقدم سرمربی، لیدر تیم است. واضح است که سلامت مربی در اولویت قرار دارد.

امیدوارم این اتفاق در فصل آینده دیگر رخ ندهد و بتوانیم در شرایط عادی کارمان را دنبال کنیم."طبقه بندی: بارسلونا، 

تاریخ : سه شنبه 4 تیر 1392 | 02:11 ب.ظ | نویسنده : Sina EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.