تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - دل بوسکه: باید فینال یورو 2012 را فراموش کنیم
شرایط کنونی با یورو2012 متفاوت است. در فینال یورو، ایتالیایی ها خیلی خسته گام به میدان گذاشتند و یک روز کمتر از ما استراحت کرده بودند.

ادامه خبر در ادامه مطلب...

بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا این روزها شاگردانش را برای مصاف با ایتالیا درمرحله نیمه نهایی رقابت های جام کنفدراسیون ها آماده می کند.

درهمین راستا او از شاگردانش یک درخواست دارد و آن هم فراموش کردن آخرین مصافشان با ایتالیا در فینال یورو2012 است.

در فینال یورو، تیم ملی اسپانیا موفق شد تا با نتیجه 0-4 از سد آتزوری عبور کند ولی حالا دل بوسکه معتقد است که مصاف پیش روی تیمش مقابل ایتالیا تفاوت های زیادی با آن فینال دارد . دل بوسکه در صحبت هایی گفته:« باید تمام آنچه یک سال پیش رخ داد را فراموش کنیم.ایتالیا تیم بزرگی دارد و شرایط کاملا متفاوت است.»

تیم ملی اسپانیا در آخرین بازی اش در مرحله گروهی رقابت های جام کنفدراسیون ها با نتیجه 0-3 از سد نیجریه عبور کرد تا با کسب هر9 امتیاز ممکن به عنوان تیم صدرنشین گروه بی به مرحله نیمه نهایی راه یافته و مقابل تیم دوم گروه آ یعنی ایتالیا قرار بگیرد.

دل بوسکه ادامه داد:« شرایط کنونی با یورو2012 متفاوت است. در فینال یورو، ایتالیایی ها خیلی خسته گام به میدان گذاشتند و یک روز کمتر از ما استراحت کرده بودند.»

اما این بار ایتالیا آخرین بازی مرحله گروهی اش را روز شنبه برگزار کرده و اسپانیایی ها یکشنبه به میدان رفتند و حالا این ماتادورها هستند که یک روز کمتر استراحت نموده اند. دل بوسکه در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:« این بازی برای مقایسه کردن با بازی قبلی نیست. باید احترام زیادی برای ایتالیا قائل باشیم. آنها تیم بزرگی هستند.»

آتزوری در حالی به فکر انتقام از اسپانیاست که شاگردان دل بوسکه هم به دنبال آن هستند تا باخت مقابل آمریکا در بازی مرحله نیمه نهایی سال 2009 جام کنفدراسیون ها و ناکامی در رسیدن به فینال آن دوره از رقابت ها را جبران کنندطبقه بندی: تیم ملی اسپانیا،  جام کنفدراسیون ها، 

تاریخ : سه شنبه 4 تیر 1392 | 10:05 ق.ظ | نویسنده : Sina EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.