تبلیغات
وبلاگ هواداران فوتبال اسپانیا - خوان لاپورتا: دادگاه مسی بهانه ای ست برای ترک کردن بارسلونا
مدیرعامل سابق باشگاه بارسلونا گفته است که دادگاه مسی بهانه ای برای ترک کردن بارسلوناست و اتهام او هم بی پایه و اساس است!
ادامه ی متن در ادامه ی مطلب...
مدیرعامل سابق باشگاه بارسلونا گفته است که دادگاه مسی بهانه ای برای ترک کردن بارسلوناست و اتهام او هم بی پایه و اساس است!
سومین جلسه دادگاه لیونل مسی هم برگزار شد و هنوز نتیجه ای حاصل نشده است.

مسی پنجشنبه گذشته در جلسه علنی دادگاه این چنین از خود دفاع کرد:
من فقط فوتبالم را بازی کرده ام و از مسائل مالی بی خبرم. اگر  هم خطایی سر زده از طرف حسابدار یا وکیلم بوده است. البته شکی نیست که آن هم تعمدی نبوده است.
برخی رسانه‌ها از تبرئه شدن مسی هم صحبت کرده اند. این در حالی ست که دادستان اسپانیا جدا از پرونده مالی مسی، شاکی خصوصی او هم هست. پرونده او هنوز بررسی نشده و همه منتظر روشن شدن تکلیف پرونده اول هستند تا ماجرای دوم عیان شود.

در این میان خوان لاپورتا مدیرعامل سابق بارسلونا  گفته است:
مسی می‌خواهد بارسلونا را ترک کند و دنبال بهانه است. این شلوغ‌بازی‌ها و توجه رسانه ها و خبرسازی ها هم هماهنگ شده اند. منچستریونایتد او را می خواهد و مسی هم بدش نمی‌آید بازی در لیگ برتر انگلیس را تجربه کند. خسته شدن از دادگاه و اظطراب هایی که مثلا اسپانیا برایش به وجود آورده بهانه خوبی ست تا از بارسلونا برود.  بهانه دیگری نیست و اتهام هم اساسی ندارد تا  جوابی درست و حسابی برای هواداران بارسلونا به حساب آید.طبقه بندی: بارسلونا، 

تاریخ : یکشنبه 16 خرداد 1395 | 09:05 ب.ظ | نویسنده : Arash EH | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.